Friday, March 02, 2007

Google Apps For You

No i tak jak mówiłem rusza Google Apps (google office) i firmy będą za to płacić. Wielu krzyczało, że nie, że bez sensu, i, że webowe officy się nie sprawdzą. Tyle, że w naszym kraju nie ma takiej firmy jak Disney, a właśnie Disney postanowił, że będzie tego używał. (dla niezorientowanych -  Disney to nie tylko Myszka Miki, ale też jeden z największych koncernów medialnych świata).

Tak więc skoro większy może i widzi w tym sens, to i ci mniejsi u nas mogą, i mogą na tym dobrze wyjść.

Oczywiście cena nie jest na polskie warunki, ale na warunki usa jak najbardziej.

Co mnie martwi to fakt płacenia. Czy w google jest za dużo panów po MBA, dla których model opłacania usług reklamami nie jest na tyle dobrym rozwiązaniem jak żywa gotówka? Niedobrze, po Google spodziewałem się polegania w dalszym ciągu na Reklamowym Marginesie Zarobków (muszę kiedyś opisać co się za tym kryje, ale nie spodziewajcie się za szybko). Tak poza tym firma, która jest liderem w sprzedawaniu i dawaniu zarabiać na reklamie powinna robić wszystko by stworzony przez siebie ekosystem żywić.

Ach, i jeszcze to, że jest ten profesjonalny, telefoniczny support, co nie jest oczywiście złe, ale możnaby to zrobić bardziej społecznie.

No ale zobaczymy co dalej. ..

Sam fakt to już nie świeży news, ale przeglądając blogi, pomyślałem, że trzeba w końcu się ruszyć i napisać na ten temat swoje 2gr.

0 Comments:

Post a Comment

<< Home